Kaip paruošti drabužius pavasariui?

Pavasaris – atsinaujinimo metas. Tai itin dažnai liečia drabužių spintą. Ir jei stilistai rekomenduoja mesti lauk pabodusius ar netinkamus drabužius, mes rekomenduojame neskubėti to daryti. Jei drabužis Jums netinka dėl pasikeitusių kūno formų, jį pritaikyti padės mūsų dragai Linos Artelėje, o mes siūlome pabandyti drabužį išvalyti – gal Jjums tiesios pamiršote kaip drabužis atrodė naujas?:)

Atėjus pavasariui rekomenduojame peržiūrėti tiek lauko drabužius (paltus, striukes), tiek viršutinius drabužius (megztinius, kelnes, švarkus). Lauko drabužius patariame laikyti specialiame maiše, kuriame drabužį paimate iš valyklos. Viršutinius drabužius kurių nebenešiosite iki rudens, rekomenduojame sudėti į atskirą spintos ar komodos llentyną. Išsitrauktus pplonesnius drabužius  vertėtų visų pirma gerai apžiūrėti – gal reikalingas smulkus taisyjmas? Atkreipkite dėmesį ar drabužis neapsipūkavęs – tikėtina, kad savo jis jau atitarnavo. Įvertinkite ar turimi drabužiai dera tarpusavyje – galbūt tai, kas tinka prie daugelio aprangos dalių, reikalauja valymo? Tiesiog peržiūrėję drabužius spintoje, lengviau įvertinsite savo garderobo atnaujinimo poreikį ir įsivaizduosite galimus aprangos komplektus.

Keičiantis sezonui, visada rekomenduojame išvalyti dažniausiai nešiojamus drabužius, tačiau prieš nešant valyti, reikėtu patikrinti drabužių kišenes – ar neliko asmeninių daiktų. Taip pat įvertinti užsegimus – ar nereikia keisti užtrauktuko, sagų. Kartais, kad drabužis atrodytų kaip naujas, pakanka tik tiek.

Na o mes, dirbantys Paulini švaros namuose, pastebime, kad dažniausiai prasidėjus pavasariui, atnešate pūkines ir pavasarines striukes, kelnes bei švarkus:)