5 dažniausiai valomi drabužiai Lietuvoje

Praėjusią savaitę, apibendrindami dažniausiai gaunamus klausimus, atkreipėm dėmesį į vieną, kuris kyla tiek žurnalistams, tiek kalbesniems klientams – „Kokius drabužius dažniausiai valote?“. Dažniausiai atsakome, kad valome visus drabužius:) Tačiau aiškumo dėlei nutarėme įvardinti dažniausiai į mūsų valymo punktus skirtinguose Lietuvos miestuose atnešamus valyti drabužius. Taigi, TOP5 drabužiai:

  1. Labai daug valome marškinių. Tiek vyriški, tiek moteriški marškiniai sudaro didelę dalį valomų drabužių ir tai suprantama – kiekvienoje spintoje jų yra bent keletas. Šiuo metu jų gauname dar daugiau, nes paskelbėme akciją – 10 vnt. marškinių valymas kainuoja tik 12 eurų.
  2. Kelnės taip pat patenka tarp populiariausių valomų drabužių. Klasikinės, laisvalaikio, smart casual tipo kelnės dažnai valomos tiek dėl dažno jų vilkėjimo (greitai tepasi), tiek dėl turimos jų pamainos (dažnai klientai turi ne po vienerias kelnes kiekvienam sezonui).
  3. Sijonai – klasikinė moteriško garderobo dalis, čia liūto dalį sudaro griežtesnio kirpimo, tikėtina, dažniau darbo metu vilkimi sijonai. Pasitaiko atvejų kai tenka valyti ir beveik visiškai švarius sijonus – kai į darbą išsiruošusią moterį „papuošia“ maistu ar kitomis dėmėmis atžalos:)
  4. Švarkai – jei anksčiau didžiąją dalį sudarė kostiumo viršutinės dalys, pastaruoju metu vis daugėja laisvesnio stiliaus švarkų, dėvimų prie džinsų ar laisvalaikio kelnių, kas atspindi ir besikeičiantį vyrų požiūrį į drabužius, kuriuos užsimeta ant pečių. Nemažą dalį sudaro ir moteriški švarkai, tiesa – labiau dalykinės aprangos dalys.
  5. Na ir žinoma – striukės. Striukių valkome labai daug, o šiuo metu (kaip, beje, ir rudenį) didesnę dalį sudaro pūkinės striukės. Vis daugiau žmonių supranta, kad nereikėtų pūkinių striukių skalbti patiems, nes beveik visada užpildas sušoka į gumuluis ir striukė praranda savo prekinę išvaizdą bei pagrindinę – šilumos išsaugojimo – funkciją, todėl patiki jų priežiūrą specialistams. Mūsų naudojama valymo ir džiovinimo įrannga įranga leidžia minimalizuoti tokią riziką.

Nedaug atsilieka ir kiti dažniausiai vilkimi drabužiai, pavyzdžiui, megztiniai, žmonės pratinasi ir prie džinsų valymo, tačiau visgi šiuo metu penketukas dažniausiai valomų drabužių yra toks. Kviečiame dabar, atšilus orams, atverti savo spintą ir patikrinti – ar tikrai visi Jūsų drabužiai tinkami vilkėti ir nepatenka į šį TOP5 :)