Apie mus

PakabosEsame profesionalų komanda, kurios nariai savo amato meistrystės tobulinimui įvairiuose drabužių valymo baruose ir įmonėse paskyrė visą savo darbinį gyvenimą ( 15 metų ir daugiau!).

Mūsų šūkis – ČIA ATGIMSTA RŪBAI – išreiškia mūsų požiūrį į savo darbą – kiekvienas drabužis GALI būti kaip naujas, jei jį prižiūri profesionalas. Profesionalas gali to pasiekti pasitelkdamas mokslą, technologijas ir patirtį.

Mūsų pažadas klientams – VALOME TAIP, KAIP NEGALI KITI – paremtas ne tik ambicijomis, bet ir visiškai nauja moderniausia Lietuvoje profesionalia drabužių valymo ir priežiūros įranga, reagentais, technologijomis, nemažą dalį kurių sudaro ekologiški, kurie užtikrina kokybę ir KITOKĮ valymo našumą, leidžiantį mums nustatyti draugišką klientų piniginei kainodarą. Darni komanda ir moderni įranga mums leidžia dirbti taip, kad didžioji dauguma drabužių būtų išvalomi ir grąžinami per 24 valandas.

Šiuo metu mes teikiame sauso valymo, skalbimo, lyginimo paslaugas. Konsultuojame dėl gaminių priežiūros. Valome, atnaujiname ir impregnuojame odinius ir kailinius gaminius. Pagal poreikį gaminius minkštiname ir sendiname. Taikome enziminį skalbimą ir ekologišką cheminio valymo metodą, kai
valoma pasitelkus angliavandenilius. Teikiame ir kitas
ypatingas paslaugas, pavyzdžiui, tik pas mus esanti įranga leidžia KELNIŲ KANTĄ išlyginti tokio aukščio, kokio tik pageidaujate, arba mūsų partnerių – „Linos artelės“ – padedami galime ASMENIŠKAI JUMS profesionaliai pasiūti kostiumą, suknelę, vakarinius, darbo drabužius ir ką tik Jūs sugalvosite!

Jūsų rūpesčiai mums – profesinis malonumas! Mes dirbame tam, kad JŪS džiaugtumėtės gyvenimo kokybe!

hangerŠvaros namai