Paslaugos

Valymas

       Valome taip, kaip negali kiti, nes valome našia, naujausia Lietuvoje, modernia itališka ir vokiška įranga. Skubūs užsakymai išvalomi per 24 valandas. Teikiame sauso drabužių valymo, skalbimo, lyginimo paslaugas. Konsultuojame dėl gaminių priežiūros. Valome, atnaujiname ir impregnuojame batus. Pagal poreikį gaminius minkštiname ir sendiname. Turime ekologišką cheminio valymo metodą, kai valoma pasitelkus angliavandenilius.

       Kai kurie daiktai reikalauja didesnio dėmesio, kruopštumo, todėl gali būti siunčiami į specializuotą ŠVAROS NAMŲ laboratoriją, tad išimtiniais atvejais valymas gali trukti 1 – 2 savaites.

Skalbimas

       Skalbiame taip, kaip negali kiti, nes skalbiame našia, naujausia Lietuvoje, modernia itališka ir vokiška įranga. Taikome enziminį skalbimą.

       Skalbiame: drabužius – džinsus, marškinius, marškinėlius, sijonus, sukneles gimnastikos ir sporto aprangą, bei kitus drabužius . Taip pat namų tekstilę – užuolaidas, patalynę, rankšluosčius, pagalvių užvalkalus.

Lyginimas

       Lyginame taip, kaip negali kiti, nes lyginame našia, naujausia Lietuvoje, modernia itališka ir vokiška įranga.
Skalbiame ir lyginame:

  • Marškinius;
  • Kelnes;
  • Švarkus;
  • Patalynę;
  • Staltieses ir kt.

       PAULINI švaros centre teikiama tekstilės gaminių lyginimo paslauga, kuri įeina į valymo kainą, tačiau gali būti įsigijama ir atskirai.

Siuvimas / Taisymas

       Asmeniškai JUMS profesionaliai pasiūsime kelnes, sukneles, švarkus, vakarinius, darbo ar laisvalaikio drabužius!
Taip pat siuvame užuolaidas, patalynę ir visa, ką Jūs sugalvosite!
Teikiame drabužių persiuvimo, gaminių taisymo, lopymo paslaugas.
Tvarkome ir odinius gaminius.